Okružno takmičenje u šahu

šah

Okružno takmičenje u šahu je održano 17. marta 2024. godine u OŠ “Jan Čajak” u Bačkom Petrovcu. Učenik VI-1, Stefan Stojković, učestvovao je na pojedinačnom okružnom školskom takmičenju u šahu, i osvojio 4. mesto u Južnobačkom okrugu, među učenicima šestih razreda. Ovim rezultatom je osvojio plasman za Republičko školsko takmičenje u šahu. Stefanov mentor i trener je Danko Bokan, iz kluba “Šahmatni kružok”, u kojem Stefan i trenira.

Stefan Stojković VI-1

Stefan Stojković VI. 1 diákja részt vett az egyéni Dél-Bácskai körzeti iskolai sakkbajnokságon, és a hatodik osztályosok között 4. helyezést ért el. 2024. március 17-én rendezték meg a Jan Čajak Általános Iskolában Petrőcön. Stefan mentora és edzője Danko Bokan, a “Šahmatni kružok ” klubból, ahol Stefan edz.