“Moj roditelj moja podrška-roditelji eksperti”

U ponedeljak, 25.03.2024. godine, realizovana je akcija: „Moj roditelj, moja podrška – roditelji eksperti“. U akciji je učestvovalo 8 roditelja. Učenicima su bile predstavljene sledeće oblasti rada: medicina (lekar i farmaceutski tehničar), elektrotehnika, arhitektura, ekonomija i pravo.

U akciji je učestvovalo 101 učenik osmog razreda. Sledeći roditelji su predstavljali svoja zanimanja:

1. Dušica Stupar – arhitektura;

2. Radomir Grandić– pravo;

3. Vukobratović Slavka i Božić Slađana – ekonomija;

4. Tatjana Zdravković i Dragana Nača– medicina;

5. Radišić Vladimir i Krga Dražen – elektrotehnika.

moj roditelj

2024. március 25-én, hétfőn megvalósult a „Szülőm az én támaszom – szakértő zülők” akció. Az akcióban 8 szülő vett részt. A diákoknak a következő munkaterületeket mutatták be: orvostudomány (orvos és gyógyszerész technikus), elektrotechnika, építészet, közgazdaságtan és jog.

Az akcióban 101 nyolcadikos diák vett részt. A következő szülők képviselték foglalkozásukat:

1. Dušica Stupar – építészet;

2. Radomir Grandić – jog;

3. Vukobratović Slavka i Božić Slađanaés  – közgazdaságtan;

4. Tatjana Zdravković i Dragana Nača – orvostudomány;

5. Radišić Vladimir i Krga Dražen – elektrotechnika.