Govorništvo-javni čas

13. 3. 2024. godine u Osnovnoj školi „Svetozar Marković Toza“ u Novom Sadu održana je generalna proba pred javni čas u okviru programa „Progovori da vidim ko si“. Proba je održana pod mentorstvom Slobodana Roksandića u trajanju od 16 do 18. 30 časova. Učenici naše škole koji su učestvovali u ovoj probi su Anastasija Sedlar, Katarina Krčmar, Anđela Rodić i Tatjana Momčilović (mentor: Nikolina Kašterović).

2024. március 13-án az újvidéki Svetozar Marković Toza Általános Iskolában a nyilvános óra előtt főpróbát tartottak a “Szólalj meg hogy ki vagy” program keretén belül. A próba Slobodan Roksandić mentorálásával zajlott 16 és 18:30 között. Iskolánk diákjai, akik részt vettek ezen a próbán: Anastasija Sedlar, Katarina Krčmar, Anđela Rodić és Tatjana Momčilović (mentor: Nikolina Kašterović).