Republičko takmičenje iz stranih jezika

Jezici

Na republičkom takmičenju iz stranih jezika, održanog 06. i 07. aprila 2024. godine u Beogradu, naši učenici VII razreda osvojili su 4 nagrade.

Iz englesko jezika takmičili su se: Helena Božić  VII-3, 3. mesto, Tea Nestorović  VII-4, 3. mesto, Lenka Zagorčić  VII-4, 3. mesto, dok je Ivan Orestis Radibratović  VII-3,  dobio pohvalnicu. Učenike je predvodila mentorka: Tatjana Zarić.

Iz nemačkog jezika takmičila se učenica Vesna Lončarević  VII-4, 2. mesto. Mentorka je bila Jovana Ivanović

A 2024. április 6-án és 7-én Belgrádban megrendezett köztársasági idegen nyelvű versenyen 7. osztályos diákjaink 4 díjat nyertek.

Angolul versenyeztek: Helena Božić VII-3, 3. hely, Tea Nestorović VII-4, 3. hely, Lenka Zagorčić VII-4, 3. hely, míg Ivan Orestis Radibratović VII-3, dicséretet kapott. A diákokat mentor vezette: Tatjana Zarić.

Németül Vesna Lončarević VII-4, 2. helyezett versenyzett. A mentor Jovana Ivanovic volt