Dan škole-65. rođendan

Dan škole-65 rođendan

Dan škole, 65. rođendan, počeo je himnom OŠ “Sonje Marinković” u izvođenju školskog hora, pod dirigentskom palicom nastavnice muzičkog: Irene Mađar. Repertoar je upotpunjen rok koncertom školskog benda “Rolling Sonjsi”, koji je predvodila nastavnica i profesorica srpskog jezika i književnosti i bibliotekarka: Dragana Popov Čanak, skečevima u izvođenju dramske sekcije, pod mentorstvom nastavnice i profesorice srpskog jezika i književnosti: Nikoline Kašterović, a plesnu pratnju naših učenica vodila je nastavnica engleskog jezika: Beata Čaki.
Hvala publici, a pre svega svim učesnicima i zaposlenima koji su doprineli da ovaj događaj bude veličanstven.

majica oš

Rolling Sonjsi

Skolánk 65. születésnapját ünnepelte, melyet a Sonja Marinković Általános Iskolában himnuszával nyitott meg az iskola kórusa  Magyar Irén zenetanárnő vezényletével. A repertoárt a Rolling Sonjsi iskolai zenekar rockkoncertje tette teljessé, a szerb nyelv és irodalom tanárnő, valamint a könyvtáros: Dragana Popov Čanak vezetésével. A drámatagozat előadását Nikolina Kašterović szerb nyelv és irodalom szakos tanárnő vezetésével zajlott. Táncosainkat Csáki Beáta angoltanárnő készítette fel. Köszönet a közönségnek, és mindenekelőtt minden résztvevőnek és dolgozónak, aki hozzájárult a rendezvény szebbé tételéhez.