Opštinsko takmičenje u fudbalu

fudbal

Na opštinskom takmičenju u fudbalu, za osnovne i srednje škole, koje je održano u ponedeljak 04.03.2024. godine, sa početkom u 9:30 časova, učenici naše škole su ostvarili veoma zapažen rezultat, osvojivši 1. mesto i plasman u sledeći krug.
Žrebom je odlučeno da u prvoj utakmici igramo protiv OŠ “22. Avgust” iz Bukovca, gde smo izuzetno dominatnom igrom pobedili rezultatom 10:2, plasiravši se na taj način u finale. U finalnoj utakmici smo igrali protiv OŠ “Jovan Popović” iz Novog Sada, gde smo u veoma neizvesnoj i uzbudljivoj utakmici takođe pobedili, ali ovog puta rezultatom 4:3.
Učenici koji su učestvovali na turniru:

1. Ivan Stojšić
2. Lav Jasnić
3. Kosta Đurić
4. Vuk Milanović
5. David Nača
6. Aleksa Krstin
7. Uroš Marčetić
8. Zoran Volarević
9. Ivan Radibratović
10. Ognjen Barac
11. Nikola Živić

2024.04.03-án hétfőn 9:30 órai kezdettel került megrendezésre az önkormányzati labdarúgó-bajnokság, általános és középiskolások számára. Iskolánk tanulói igen figyelemreméltó eredményt értek el, 1. helyezést értek el és a következő fordulóba jutottak.
Húzással dölt el, hogy az első meccsen a bukovaci Agusztus 22 Általános Iskola ellen lépünk pályára, akikre hatalmas vereséget mértünk, 10:2-re győzedelmeskedtünk felettük, így bejutottunk a döntőbe. A döntőben az újvidéki Jovan Popović Általános Iskola ellen lépünk pályára, izgalmas, bizonytalan játékban nyertünk ellenük, de ezúttal 4-3-ra. A tornán résztvevő diákok:

1. Ivan Stojšić
2. Lav Jasnić