Znanjem za budućnost

zahvalnica

Okružno takmičenje “Znanjem za budućnost” održano je 27.02.2024. godine u Novom Sadu, gde su naši učenici pokazali izuzetno znanje u programiranju i upravljanju dronovima, sa osvojenim šestim mestom. Našu ekipu su predstavljali učenici: Katarina Krčmar- VII1, Ignjat Krstić-VII1, Tatjana Momčilović-VII3, Jaroslav Konstantinovič Sinjačevskij- VII3, Nestor Bosančić- VII5, Andrija Karadžić- VI1, Ivan Tobalka- VI6, Goran Vortić- V2, Mentori: Srba Petrović, Neli Buntić Korovljev.

tim

2024. február 27-én Újvidéken került megrendezésre a „Tudással a jövőért” körzeti vetélkedő. Ahol diákjaink bemutatták  rendkívüli tudásukat a drónok programozásában és kezelésében, 6. helyezéssel. Iskolánkat a következő tanulók képviselték: Katarina Krčmar- VII1, Ignjat Krstić-VII1, Tatjana Momčilović-VII3, Jaroslav Konstantinovič Sinjačevskij- VII3, Nestor Bosančić- VII5, Andrija Karadžić- VI1, Ivan Tobalka- VI6, Goran Vortić- V2, Mentors: V2 Srba Petrović, Neli Buntić Korovljev.