Vitez tolerancije 2024

Vitez tolerancije 2024

Naša škola je među laureatima za jedno posebno priznanje – Vitez tolerancije 2024.
Ovo priznanje dodeljuje Udruženje „Vitezovi osmeha“, nevladina humanitarna organizacija, čija je globalna misija: “Veliki osmeh, za svako dete, za svakog čoveka, za svaki dan”. U ime kolektiva škole, priznanje je primila pedagoškinja škole gđa. Tatjana Surdučki na svečanoj dodeli, 17. januara 2024. koje je uručio predsednik Udruženja g. Nebojša Nikolić.

Iskolánk különdíjban részesült ,,A Tolerancia Lovagja 2024” – díjazottjai között szerepel!
Az elismerést „Vitezovi osmeha” humanitárius szervezet ítélte oda, amelynek globális küldetése: minden gyermekért, minden emberért, minden napért! A díjkisztásra 2024. január 17-én került sor, hallgassák meg, hogy az egyesület elnöke, Nebojša Nikolić a díjkiosztón ünnepségen, hogyan mutatta be iskolánkat. Az iskolánk nevében Tatjana Surdučki pedagógus vette át az elismerést.

Comments are closed.