Međunarodni dan solidarnosti

Pokloncici

Danas je Međunarodni dan solidarnosti (20.12). O solidarnosti se uči od malih nogu. Naši đaci su pokazali veliko srce prikupivši veliku količinu donacija u vidu hrane, igračaka, garderobe, kozmetike, u okviru humanitarne akcije za Sigurnu kuću, kao i Dečje selo. Vredni članovi Učeničkog parlamenta, razvrstali su poklone i upakovali ih u paketiće. Bravo i pohvale za sve koji su učestvovali!

Pokloni

Ma van az emberi szolidaritás nemzetközi napja. A szolidaritást már egész kicsi kortól tanuljuk. Diákjaink nagy szívükről tettek tanúbizonyságot azzal, hogy az újvidéki „Sigurna kuća – Biztonságos ház”, valamint a Gyermekfalu számára, humanitárius akció keretén belül nagy mennyiségű adományt gyűjtöttek össze: élelmiszer, játék, ruha, kozmetikumok formájában. A Diákparlament szorgalmas képviselői válogatták és csomagolták az ajándékokat. Mindenkinek gratulálunk, aki részt vett az akcióban.